Bioenerji seansı

Anasayfa / Hizmetler / Bioenerji seansı / Bioenerji seansı

Seans uygulamasıı Bilgi İçin:   05322335411

   Bioenerji Şifa Seansı

Seanslar bedenin üç farklı alanına etki eder.

1 Bozulan Aura alanına

2 Bozulan bedenin çakra enerji bölgelerine.

3 Bozulan organların enerji alanına

Seanslarda İleri bilinçüstü teknikleri, bioenerji'yi,   negatif enerjilere karşı taka enerjisini, ve iki nokta enerjisini,  kullanıyoruz.


Uygulama başlıca insanın dört yönüne tesir eder. 

İnsanın dışarıdan aldığı negatif enerjiler, tesirler hastalanmasına, dengesinin bozulmasına, iradesinin kontrolünün kaybetmesine sebep olmaktadır.


İnsanın bu negatif tesirlerin almasından sonra hastalanmaya, kronik olarak vücudu değişik problemler ile karşı karşıya gelir.


Burada yüzlerce hastalık sayılabilir. En çok etkileri ağız tadının bozulması, geç kalkmak, erken kalkamamak, veya yorgun kalkmak, bereketin azalması, vücuttan gitmeyen kronik rahatsızlıklar, vesveseler, uyurken düşme hissi, eskiden gelen bol paranın artık gelmemesi, ilişkilerde sorunlar.

Her gün  farkında veya farkında olmadan  negatif olumsuz enerjileri aura'mıza alırız. Ve olumsuz bütün negatif  düşünce ve duygular bütün enerjimizi düşürür. Bozulan biyoenerjimiz ve aura'mızın kalkanı zayıflar yırtıklar oluşur.

   Dünya ile insan ikiz kardeş gibidir. Dünyanın nasıl atmosferde koruma kalkanları, enerji alanı meridyenleri varsa, insanında koruma kalkanları ve enerji alanları vardır.   Günümüzde aura enerji alanların dengelenmesi yapılmamakta çoğunluğumuz bu bilgilere sahip değil.

      İnsanın biyoenerjisi-aurası meridyenleri bozulduğunda psikolojik rahatsızlıklar başlar. Psikolojik rahatsızlıklardan sonra fiziksel rahatsızlıklar başlar. Yüzlerce rahatsızlık kişiye göre değişen panik ataklar, halsizlik, odak sorunları, dalgınlıklar, unutkanlıklar, uyku sorunları, sabah kalkamama  ve birçok rahatsızlık baş gösterir.

     Auramız enerjimiz, meridyenlerimiz ne kadar korunaklı sağlıklı olursa o kadar enerjili duruma geliriz. Kendimizi güvenli, sağlıklı hisseder, psikolojimiz dengede olduğu için de  buna bağlı işlerimiz rayında, olumlu, bereketli olarak artarak devam eder.

Böylece  dışarıdan gelen negatif etkilere karşı korunuruz. 

Biyoenerji seansı neden önemlidir?

Aura bedenimiz, hem bir enerji alanı hem de bedenin biyoenerji gücünün bir belirtisidir. Bu  biyoenerji alanı bizim kimliğinizi , oluşumuzu,  belirler ve aynı zamanda  biyoenerji alanımız yaptığımız işler, oluşum,  hareketler ve çevremiz tarafından sıkça etkilenir.

    Şimdi, aura bedeninizi şifalandırmak, dengelemek, iyileştirmek,  ve yeniden aktif  etmek için biyoenerji,  seansı alabilirsiniz.

Seanstan sonra enerjiniz yükselir, meridyenlerin enerji alanları dengelenir.  Bedendeki bozulmalar dengelenir.  Bu bio enerji ve aura dengeleme seansında,  vücutta  her ne fiziki veya psikolojik rahatsızlık olursa olsun iyileşmeye yardımcıdır.

Seans birebir uygulanabilir.  Uzak mesafeden online   sizin bedeninizin aura enerjisine bağlantı kurarak hangi şehir veya ülkede olursanız olun  seans yapılabilir.  Mesafe ne kadar uzak olursa olsun dengeleme ve iyileşme aynen etkisini gösteriyor.  Yanınızda olmamız gerekmiyor.  Dileyen merkezimize gelip buradan seans alabilir.

 Hemen seans uygulaması için  telefonla bize ulaşabilirsiniz.   

Enerji alanınıza bakılır sorunlar tespit edilir. Dilerseniz Genel seans uygulaması görüntülü birebir yapılır. süresi 1 saatten fazla  sürebilir.  Bioenerji"nin yanında  Artı olarak atalardan gelen negatif programlar, kendi oluşturduğunuz negatif kayıtlar, negatif enerjilere karşı, bedenden negatif enerjlerin gitmesi için uygulamalar yapılır.

  

Bu hesaba havale veya eft yapabilirsiniz.  

AYDIN DEMİRCİ  Garanti bankası 
TR18 0006 2001 0610 0006 645412

Ayrıntılı Bilgi İçin:  05322335411


Sosyal hesaplarımız;  Instagram:     bioenerji_egitimi

Bioenerji eğitimi kitabı çıkmıştır.  linke tıklayınız

Aura Dengeleme &  Şifa Seansı, bio enerji , aura dengeleme, biyo enerji , bio enerji seansı, biyo enerji seansı , meridyenlerin dengelenmesi ,  bioenerji ile depresyon tedavisi bioenerji ile migren tedavisi  bioenerji ile korkuları yenme   bioenerji teknikleri bioenerji uygulamaları bioenerji uzmanı istanbul bioenerji uzmanları  bioenerji kursları bioenerji eğitimi bioenerji tedavi merkezi bioenerji tedavi merkezleri bioenerji ile baş ağrıları tedavisi İstanbul bioenerji kursu havas ilmi metafizik eğitimi parapsikoloji eğitimi

Adana Adıyaman Afyon karahisar Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Isparta İçel (Mersin) İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 05422335411

Copyright © 2006. Her Hakkı Saklıdır.
Top